Mé veřejné soukromí.

Budoucnost?

4. března 2011 v 21:21 |  Prolítne hlavou.

Poslední dobou strašně často přemejšlim nad budoucností..
Je lepší si dopředu všechno promejšlet, plánovat, linkovat, říkat si, co by asi tak mohlo, nebo to takzvaně nechat osudu? Každej si určitě někdy tak říká, co bude třeba za rok, dva, tři touhle dobou.. Mně jak se pomalu chýlí už druhák ke konci (jo, sice mam ještě 2 roky do maturity, ale co si budem povídat, před chvílí mi bylo deset..), tak mě pořád napadaj otázky typu "udělám já tu maturu vubec?", "dostanu se zrovna já na nějakou vejšku?" "když se dostanu na vejšku, co budu dělat několik desítek kilometrů od svého drahého?" "dodělám já tu vejšku vubec, když už mě tam teda budou chtít?" Ono nikdy nic nevyjde tak, jak si člověk naplánuje. Vždycky je všechno stejně úplně jinak, ať už předem promyšlený do detailu nebo ne. Jenže ono nad tim nejde nepřemejšlet.. To se vás ve škole snad každej tejden někdo ptá "a kde ty se vidíš po maturitě?" Jak to mám sakra vědět? Jo, možná bych věděla, kde bych se vidět chtěla.. Ale otázkou pořád zůstavá, jestli toho vůbec jsem schopna. Chtít člověk může cokoli. :) Ach kolik já bych toho chtěla momentálně.. Mmmh. :) A jistotu taky člověk nemá skoro v ničem.. v nikom. Takže se na něco upnout, to taky není dobrý.. No, uvidíme.. Třeba si tenhle článek budu v onom budoucnu číst a smát se těm obavám.. Doufám. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 "Emm.. *(:" "Emm.. *(:" | Web | 4. března 2011 v 21:34 | Reagovat

Holka mám to stejně, jenže já se spíš ptám... "PROLEZU VŮBEC DO TŘEŤÁKU?" Páč mám dost problémy s matikou a elektrotechnikou. Takže mám celkem nahnáno co když to prostě nezvládnu a rupnu. Zbláznila bych se! Maturitu řeším stejně jako ty, klepu se už teď když si pomyslím, že jednou před tou komisí budu sedět a potit se úplně stejně jak všichni ostatní. Ale zase si říkám.. "Kolik blbců tu maturitu udělalo, tak proč bych jí neměla udělat já?" .. Já jsem zase přemýšlela jaký to je když člověk umře. Nechápu jak jsem na to přišla nejsem ten typ člověka co by nad tím extra přemýšlel. Ale zajímalo by mě to. Narodím se znova? Budu prožívat ten samej život jenom s jiným jménem a v jiný zemi. ? Docela zajímavý. Zajímalo by mě to. Ale zjistila jsem, že na to že mi je 17, mě tenhle život baví a je mi smutno z toho že už třeba nikdy nezažiju to co jsem zažívala do teď. :( :D

2 "Emm.. *(:" "Emm.. *(:" | Web | 4. března 2011 v 21:38 | Reagovat

A jinak škola opravdu unavuje, ale co dělat. Toužíme po vzdělání - toužíme. Takže co naděláme. Už aby byly prázdniny. :D

3 Angelot :* Angelot :* | Web | 5. března 2011 v 10:51 | Reagovat

Já si pořád říkám úplně to stejné, s tím rozdílem, že mě se ke konci chýlí již třeťák. Mám strach, furt nad tím přemýšlím. Stejně jako ty doufám, že se těm obavám za pár let zasmějeme :)

4 Yanny Yanny | Web | 5. března 2011 v 21:54 | Reagovat

Kámo, přečti si Tajemství, přečti.
Kde tě vidím já? Vidím tě po svém boku, v malém, ale neskutečně krásném útulném bytečku v Praze, kde spolu budeme denně pořádat párty. Obě samozřejmě po svém boku budeme mít své vysněné protěšky. V tvém případě, to samozřejmě bude Janouch, kdo jiný. :) A budeme obě studovat vysokou školu. Já žurnalistiku, samozřejmě. Jakou ty? Jakoukoliv kámo, máš na všechno, jen to chce chtít! Všechno, co si mysl dokáže představit, toho lze i dosáhnout! Vidím tě třeba na nějaký zdravotnický, jako dělá moje sestra, anebo studium psychologie. :)) Jsi neskutečně šikovná holka, akorát trochu líná. :D ale neboj, až budeme bydlet spolu, společně to uděláme :)))))))Budu na tebe dohlížet. :D Mám tě ráda bobánku, těšim se na naší společnou budoucnost.

5 kristensixx kristensixx | Web | 6. března 2011 v 8:17 | Reagovat

Též mám obavy. Do matury mi sice zbývá ještě hodně let, i když i ty rechle utečou...
Momentálně mám před sebou přijimačky. V uterý jsem byla na testech nanečisto a včera jsem se dozvěděla výsledky. "PERFECT!"... Víc podělat sem tu matiku nemohla... Rozklikla jsem tabulku s výsledkama, najdu svoje číslo kódu... ano, čeština a všeobecné testy mám velmi dobré, ale jak sem koukla mírně doprava na matiku, uplně jsem se zpotila :/ jen 2 blbý body! Ani na obchodku, kterou mám až na 3. místě, bych se nedostala..
Jo, mám sakra strach... damn..

6 Neiti ssa musta Neiti ssa musta | E-mail | 26. března 2011 v 18:44 | Reagovat

Ahoja. Já mam teď totéž, akorát v jiný čas. Jsem v devítce, na základce, mé otázky se týkají střední školy, zda mi přijmout, zda se dostanu na školu, kam chci, zda nemám jít raději na učnák a mít jisotu, že ho dodělám.. a budu mít v ruce aleposn výuičák než potom neudelat maturu a nemít nic..  NA otázky co bude, se odpověd dozvime, až to naastane.. ;) Já doufám, že to zvládneš a bude to fajn ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama